Dekorarační a potahová látka Imperio šíře 140 cm bordo 6

výrobce:
katalogové číslo:101700140
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:409,09 CZK

495,00 CZK

Popis látky Imperio

Tato vysoce kvalitní tkanina je využitelná nejen jako čalounická nebo potahová látka. Je vhodná také pro závěsy, přehozy a jiné dekorační prvky různých textilních interiérů. Látka je vhodná pro domácí interiéry, hotelové pokoje, kanceláře a další komerční i nekomerční prostory.

Tkanina se vyznačuje vynikající odolností v oděru, vysokou pevností, rozměrovou stálostí, stálobarevností a příjemným omakem. Ve tkanině je použit žinylkový útek, který zajišťuje příjemný omak a lesk tkaniny.

Jedná se o produkt tradičního španělského výrobce, který se výrobou tkanin zabývá již více než padesát let. Fa. Hochmann je dlouhodobým dodavatelem produktů tohoto výrobce na český trh. Současně využívá tyto produkty při realizaci různých textilních interiérů a s jejich aplikací má velmi dobré zkušenosti.

Hlavní vlastnosti

Údržba:

Toto zboží zasíláme v minimálním množství 3bm (300cm). Při osobním odběru je možné zakoupit i menší množství.

Šití závěsů: Naše firma zajišťuje profesionální šití závěsů. Z materiálu u nás nakoupeného šijeme za zvýhodněné ceny (viz. ceník v sekci Textilní interiéry našeho webu).

Proč zakoupit právě u nás:

Technické upozornění: Upozorňujeme zákazníky, že v některých případech může  docházet ke zkreslování barev vlivem monitoru. Proto před zakoupením většího množství látky, nabízíme možnost zaslání vzorku o délce 10 cm v poštovní obálce. Za tuto službu účtujeme pouze cenu za odeslání dopisu platnou dle sazebníku České pošty a částku  80 Kč za 10 cm vzorku. O vzorek můžete zažádat pomocí e-mailu info@hochmann.cz. Do e-mailu uveďte prosím přesný název látky (včetně názvu varianty) a Vaši korespondenční adresu.

https://www.dekoracni-potahove-latky-hochmann.cz/