Záclona Hochmann voál 2753

výrobce: Hochmann
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Trvale nedostupné
cena bez DPH:173,55 CZK

210,00 CZK

.Záclona Hochmann voál 2753.

Toto zboží zasíláme v minimálním množství 3bm (300cm). Při osobním odběru je možné zakoupit i menší množství.

Pokud objednáváte vetší množství než je skladem, bude objednávka vyřízena za čtyři týdny.

Šití záclon: Naše firma zajišťuje profesionální šití záclon a závěsů. Z materiálu u nás zakoupeného šijeme za zvýhodněné ceny (viz. ceník v sekci Textilní interiéry našeho webu). Dále realizujeme odbornou instalaci záclon, závěsných systémů, garnýží, kolejniček v interiérech soukromých bytů, rodinných domů, penzionů, hotelů, ...).

Popis záclony

Záclona Hochmann voál 2766 je vysoce kvalitní záclona vhodná pro různé typy intetiérů. Vyznačuje se snadnou údržbou a je lehce řasitelná. Záclona je vyrobena tkanou technikou s efektem nopků.

Hlavní vlastnosti

Prož zakoupit právě u nás:

 

Technické upozornění: Upozorňujeme zákazníky, že v některých případech může  docházet ke zkreslování barev vlivem monitoru. Proto před zakoupením většího množství látky, nabízíme možnost zaslání vzorku o délce 10 cm v poštovní obálce. Za tuto službu účtujeme pouze cenu za odeslání dopisu platnou dle sazebníku České pošty a částku za 10 cm vzorku, minimálně 39 Kč. O vzorek můžete zažádat pomocí e-mailu info@hochmann.cz. Do e-mailu uveďte prosím přesný název látky (včetně názvu varianty) a Vaši korespondenční adresu.

https://www.dekoracni-potahove-latky-hochmann.cz/